продукция запорожского завода ферросплавов - ферросиликомарганец ферросилиций ферромарганец марганец металлургическая известь ферросплавный шлак продукция запорожского завода ферросплавов - ферросиликомарганец ферросилиций ферромарганец марганец металлургическая известь ферросплавный шлак продукция запорожского завода ферросплавов - ферросиликомарганец ферросилиций ферромарганец марганец металлургическая известь ферросплавный шлак
| English version |
В НАЧАЛО
Новости
Ставимося до обладнання по господарськи
Завод турбується про здоров'я городян
Заводчани подарували родинам загиблих воїнів відпочинок на морі
Праздники и будни базы отдыха «Ферросплавщик»
З Днем металурга!
Капремонт печи №24
Показатели производства третьего плавильного улучшены
Производственные итоги мая
Экофорум
Заявить о себе и привлечь молодежь
На базе отдыха старт летнего сезона
Завершено строительство ГОС1
Печь капитально отремонтировали
Новый кран
Обращение
История
Настоящее
Политика качества
Продукция
Сырье
Социальная сфера
Готовы сотрудничать
Контакты, реквизиты
Корпоративное управление
Заводская газета
Наши тендеры
Газета
Видео
2003 2003
2002
1971 1995
ПАО "ЗФЗ" - учредитель украинской Ассоциации производителей ферросплавов.
Затвердження для професіоналів  і гарт для новачків

Увеличить/to enlarge

З 11 по 13 липня на виробничих майданчиках ПАТ«ЗФЗ» проходив традиційний щорічний конкурс професійної майстерності. Змагались найсильніші представники основних цехів – плавильники феросплавів, горнові феросплавних печей, машиністи крану металургійного виробництва.

Традиційно, організаторами конкурсу виступили адміністрація іпрофспілковий комітет ПАТ«ЗФЗ».

В цьому році найкращі працівники були визначені в трьох номінаціях – найкращий плавильник, горновий, імашиніст крану. Всі плавильні цехи постаралися включити до змагань і вже випробуваних «бійців»,  і молодих  новачків, на яких в колективах покладають великі надії. До оціночної комісії традиційно війшли представники ВТВ, відділу головного механіка, відділу охорони праці, технагляду і профкому.

Основні критерії оцінки привизначенні переможців залишились незмінні: продуктивність праці, якість виконуваних робіт, застосування раціональних і безпечних  прийомів і методів праці, рівень теоретичної підготовки, знання і дотримання правил техніки безпеки, культури виробництва,час виконання практичного завдання.

Першими до змагань включились плавильники. По черзі учасники від кожного плавильного цеху прагнули правильно і точно відповісти на залікові питання зі спеціальності (зпрофесійно - технічних інструкцій, а також з техніки безпеки). В практичному завданні вони повинні були виконати технологічні операції, передбачені для професії плавильника. Враховувалась якість роботи і дотримання конкурсантами вимог техніки безпеки.

За результатами першого конкурсного дня найкращим у своїй професії став плавильник цеху №4 Володимир Пупирєв. Друге призове місце зайняв конкурсант з третього плавильного цеху Володимир Циганок. З невеликим, але все ж відривом, бронзовим призером став участник з цеху №1 – Віталій Данилов. І всього лише одного балу до призового місця не вистачило плавильнику другого цеху Дмитрові Кукузенко, який зайняв почесне четверте місце.

Другий конкурсний день визначив найкращого працівника в одній з найбільш видовищних професій в металургії – горновий феросплавних печей. Горнові виконували свій звичний порядок дій, а члени комісії стежили за їх правильністю, чіткістю, відповідністю вимогам технології і безпеки.

У підсумку конкурсу серед горнових, призові місця розподілилися наступним чином: перше місце - цех №2 Ігор Бабанін, друге – третій плавильний Євген Сороченко, бронзовий призер – представник четвертого цеху Олександр Моісеєнко. На четвертому місці опинився наймолодший конкурсант – горновий цеху №1 Віталій Дудник.

Завершуючим в цьому році стало змагання за звання кращого серед машиністів крану металургійного виробництва. Завдання було незмінним – швидко й точно перевезти вантаж електромостовим краном, максимально дотримуючись правил техніки безпеки. Так само,  як і для інших професіоналів, для кранових машиністів  не менш важливо було правильно відповісти на теоретичні питання. Адже переможець визначався на підставі і практичної, і теоретичної частини змагань. Отже, максимальну кількість балів отримав машиніст крану другого плавильного цеху Максим Крючков. Срібним призером став участник від цеху №1 Ігор Бугрим. І всього на два очки менше виявилось в конкурсанта з плавильного цеху №4 Олександра Банова. Не вдалось увійти в трійку лідерів дебютанту, єдиній жінці серед учасників цього року Марині Остапенко.

За підсумками проведення конкурсів професійної майстерності усі конкурсанти, які зайняли призові місця, отримали дуже солідні подарунки: за перші місця – пилосмоки, за другі – мікрохвильові печі, за треті - мультиварки. Слід зауважити, що в цьому році вперше учасники, які не ввійшли до трійки лідерів, в якості заохочення отримали грошові винагороди.

Конкурси професійної майстерності, які проводяться на ПАТ«ЗФЗ», це не тільки досягнення високих трудових показників, вдосконалення професійних навичок і привернення уваги до робочої професії.  Це відродження і зміцнення традицій гідного ставлення до праці і працівників. Це визнання заслуг робітників,  позитивна оцінка їх праці і рівня професіоналізму. Конкурс заохочує прагнення співробітників до професійного зростання і відповідальності за спільну працю.Разработка сайта ДИАМИР